Podszkolisz język na Coffe Time

  0

  Zawsze warto znaleźć odrobinę czasu na kawę w dobrym towarzystwie i w miłej atmosferze, szczególnie gdy przy okazji można porozmawiać w języku angielskim. Taką przyjemną i naturalną formę przyswajania języka angielskiego promuje Miejski Dom Kultury w Świebodzicach przy współpracy z nowo powstałą Szkołą Językową English 4U.

  Podczas wakacji spotkania Coffee Time miały charakter międzynarodowy z lekką nutką orientu, a to za sprawą gości z Indonezji, Wietnamu, Ukrainy i Kanady. Dzięki nim rozwijaliśmy zdolności językowe i smakowaliśmy innej kultury, czasem tak odmiennej od naszej. Wakacyjne spotkania z językiem angielskim pozostawiły wiele wspomnień i okazały się rewelacyjnym pomysłem na przyswajanie języka obcego.

  Coffee Time jest dla każdego na każdym poziomie zaawansowania – stwarza możliwość do mówienia i do słuchania. Coffe Time jest szansą na przełamanie bariery mówienia w języku obcym. Zapraszamy w każdy pierwszy wtorek miesiąca na godzinę 18:00 do sali kominkowej MDK na kawkę z językiem angielskim. Najbliższy Coffee Time już  4 października o godz. 18:00 – serwujemy kawę, angielską herbatę i naturalną naukę.

  Wstęp wolny.

  Aneta Sterna, MDK Świebodzice

  Poprzedni artykułSłynny Tuskobus w Świdnicy
  Następny artykułWygraj książkę z dedykacją