Zamiast KFC w Galerii Świdnickiej…

  172

  Broaster Chicken. – To niezwykle popularna sieć fastfoodów w USA – wyjaśnia Halina Wyborska, rzeczniczka prasowa firmy Rank Progress. – Pierwsza restauracja z tą marką zostanie otwarta  w październiku w naszej nowej galerii handlowej w Kaliszu. Kolejna będzie w Galerii Świdnickiej.


  Broaster Chicken podobnie jak KFC to przede wszystkim panierowane kurczaki, ale także potrawy z wołowiny i owoców morza.

  Powierzchnie w Galerii Świdnica wynajęły już  znane sieciowe marki Media Expert (1680 m2), Rossmann (400 m2), Reserved (730 m2), Empik (500 m2), Orsay (200 m2) i centrum fitness (880 m2), a także CCC, Martes Sport (sieć sklepów sportowych), Vision Express, apteka Sudecka, pralnia chemiczna, High Land (sieć sklepów turystycznych), Apart,  Multita (biuro podróży), wszystkie sieci telefonii komórkowej, Kolporter, Toy Planet (sieć sklepów z odzieżą dziecięcą),  Cafe Wanilia, lodziarnia Biała Róża. – W tej chwili nie prowadzimy negocjacji z kolejnymi najemcami – mówi Halina Wyborska. – Do rozmów wrócimy po otwarciu galerii w Kaliszu.

  Galeria Świdnicka będzie miała powierzchnię 20 tysięcy m2 i będzie dysponować parkingiem na 565 miejsc oraz czterosalowym kinem na 970 miejsc .Wartość inwestycji to 52 miliony złotych. Wykonawcą jest firma Erbud. Galeria ma być gotowa pod koniec lutego 2012 roku.

  Poprzedni artykułChlebowski. Kto go poprze? [VIDEO]
  Następny artykułNowa papierowa Swidnica24.pl!