Właśnie zakończyli intensywny kurs języka angielskiego, a już się przygotowują do zajęć komputerowych, treningów strzeleckich i gimnastycznych. Mowa o członkach Stowarzyszenia 3. Wieku w Świebodzicach, którzy aktywnością i pomysłowością mogliby zaimponować niejednej osobie.
W zorganizowanych przez Stowarzyszenie 3. Wieku i Szkołę Językową WELCOME spotkaniach z językiem angielskich systematycznie uczestniczyło 8 osób. W środę, 24 sierpnia otrzymały pamiątkowe certyfikaty.
– Zajęcia odbywały się w każdą środę i dały niemałą satysfakcję naszym kursantom, bo oprócz nauki języka mieli możliwość przyjemnego spędzenia czasu, poznania nowych ludzi i sprawdzenia swoich umiejętności – mówi Jolanta Sałek, szefowa Stowarzyszenia. – Od września startujemy z nowymi warsztatami, ciekawymi spotkaniami i prelekcjami. Na pewno nikt z uczestników nie będzie się nudził. A 1 października zapraszamy na Strzeleckie Mistrzostwa Seniorów Organizacji Pozarządowych









![Orkiestra Księżniczek wkrótce wystąpi w Teatrze Muzycznym Capitol [ROZWIĄZANIE KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-5-100x75.jpeg)
![Tłusty czwartek z pysznymi pączkami. Wygraj słodkie nagrody od Cukierni Łukowa! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/02/page-proces-produkcji-paczkow-Cukiernia-Lukowa-zdjecia-archiwalne-100x75.jpg)