Pierwszy sparing ŚKPR Świdnica

  0

  W pierwszym sparingu przed nowym sezonem beniaminek I ligi ŚKPR Świdnica przegrał w Legnicy z Miedzią 18:25 (10:8). Świdniczanie dobrze zaprezentowali się na tle dziewiątej drużyny PGNiG Superligi poprzedniego sezonu.

  Oba zespoły są na innym etapie przygotowań. Legniczanie mają za sobą już półtora miesiąca treningów i powoli budują szczyt formy na rozpoczynające się 3 września rozgrywki ekstraklasy. Dla ekipyKrzysztofa Mistaka była to z kolei pierwsza gra po ciężkim obozie w Nowej Rudzie. Trener dał szansę gry wszystkim zawodnikom, próbował różnych rozwiązań taktycznych, przyglądał się jak w zespół wkomponowują się nowe nabytki.

  Długimi fragmentami gra była bardzo wyrównana. Do przerwy ŚKPR prowadził 10:8, a wynik w okolicy remisu utrzymywał się aż do 45. minuty (15:14 dla Miedzi). Dopiero w ostatnim kwadransie miedziowi odskoczyli na kilka trafień.
  Następny sparing ŚKPR-u w piątek 19 sierpnia ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie ropocznie się około godziny 18.00 w hali przy ulicy Parkowej we Wrocławiu.

  ŚKPR: Olichwer, Madaliński – D. Kijek (4), Rutkowski (3), S. Makowiejew (2), Fabiszewski (2), Mrugas (2), Sadowski (2), Marciniak (1), Pułka (1), Rogaczewski (1), Chaber. Piędziak, P. Kijek.

  Poprzedni artykułBezpieczniej przed „Czwórką”
  Następny artykułWarsztaty taneczne w MDK