W weekend giełdy staroci

  0

  Świebodzice i Świdnica zapraszają miłośników starych przedmiotów, monet, zabawek i mebli na kolejne giełdy. Na świebodzickim Rynku stoiska staną o 8.00 rano w sobotę 2 lipca, w Świdnicy dzień później – w niedzielę 3 lipca.

  Przypominamy o zmianach w regulaminie świdnickiej giełdy staroci, osobliwości i numizmatów.  Dotyczą tylko sprzedających. Będą oni musieli dokonać wcześniejszej rejestracji i rezerwacji udziału w kolejnych giełdach.

  Rejestracja jest bezpłatna i polega na jednorazowym przesłaniu pocztą elektroniczną lub zwykłą takich danych jak: imię i nazwisko/nazwa firmy, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy, rodzaj oferowanego towaru, numer rejestracyjny samochodu, orientacyjna wielkość stoiska. Rezerwacja jest odpłatna w wysokości 30 pln kwartalnie z góry do 15 dnia ostatniego miesiąca kwartału. Organizator wskaże miejsce na stoisko i gwarantuje, że do godziny 7.00 będzie wolne. Rezerwacja nie jest zwracana w żadnym przypadku, a niestawienie się na giełdzie do godziny 7.00 upoważnia Organizatora do dowolnego zadysponowania zarezerwowanym miejscem. – czytamy w nowym regulaminie.

  Kiedy następne giełdy w Świdnicy?

  sierpień 7.08.2011

  wrzesień 4.09.2011

  październik 2.10.2011

  listopad 6.11.2011

  grudzień 4.12.2011

  Poprzedni artykułMaturalny pogrom w powiecie
  Następny artykułByła dyrektorka szkoły oskarżona