W piżamach… poza domem

  0

  W Żarowie rozpoczęła się   trzecia już „noc piżamowa,” organizowana przez Gminne Centrum Kultury i Sportu  i Stowarzyszenie „Edukacja.”  39 maluchów i nieco starszych dzieci  (w wieku od 5 do 16) spędzi noc w hali sportowej!

  Zanim jednak założą piżamy i uczestników czeka moc atrakcji – na początek zabawy plastyczne i integracyjne, po nich grill, warsztaty muzyczne, a po nich – kulminacja wieczoru czyli „pasowanie na pirata,” które rozpocznie się o 22.00 w parku miejskim.  Po zakończeniu zmagań przyjdzie  pora na niezwykły nocleg. Dzieci wraz z opiekunami nocować będą w sali gimnastycznej  Gminnego Centrum Kultury i Sportu, aby nazajutrz,  już od godziny 7.00 rozpocząć kolejny etap przygody.  Po zakończeniu imprezy każdy uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcie – oczywiście w pirackim stroju, do którego ramkę własnoręcznie wykona podczas warsztatów plastycznych. Koniec imprezy przewidywany jest w piątek 29 lipca 2011 r., o godzinie 12.00. Inicjatorką całego przedsięwzięcia jest Elżbieta Kulas z Gminnego Centrum Kultury i Sportu, która będzie czuwać także nad bezpieczeństwem najmłodszych. Obok niej opiekunami będą  również  Stanisława Biernacka, Bernadetta Lesiak, Natalia Wolska, Artur Adamek oraz Bogdan Mucha.

  Kolejna, czwarta  edycja imprezy  już 18 sierpnia 2011r.  – dzieci można zapisywać  od poniedziałku w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Zapraszamy!

  Gabriela Nastałek

  Poprzedni artykułWyróżnienia dla najlepszych
  Następny artykułNiepełnosprawny nie jedzie