Sfotografuj miasto i wygraj

  0

  Twoją pasją jest fotografia, robisz niebanalne, zaskakujące zdjęcia? Spróbuj pokazać swoje miasto i jego mieszkańców z innej strony. Burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Świebodzice i ich mieszkańcy”.

  Czekamy na ciekawe zdjęcia miejskich zabytków, przyrody, interesujących miejsc, ale także szeroko rozumianego życia w mieście, wydarzeń sportowych, inwestycji – wylicza Marzena Koron-Kruk, szefowa Wydziału Promocji i Informacji Zagranicznej UM w Świebodzicach. – Są dwie kategorie wiekowe dla uczestników: dzieci do lat 14 oraz powyżej tego wieku. Fotografie mogą być kolorowe, czarno-białe, w sepii, pozostawiamy dowolną technikę. Zależy nam, aby na zdjęciach były przede wszystkim Świebodzice i ludzie tu żyjący, mogą to być jednak także najbliższe okolice.

  Prace należy składać na płytach CD w siedzibie Wydziału Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej (ul. Świdnicka 7, I piętro, pok. 3 i 4) lub bezpośrednio w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego (ul. Rynek 1).

  Zdjęcia można nadsyłać od 15.07. do 15.09. 2011 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 30.09.2011 r.

  Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody, będą także wyróżnienia. Nagrodzone prace będą wykorzystane do materiałów promocyjnych miasta.

  Poprzedni artykułEuphoria of trance. Wygraj bilety!
  Następny artykułKup gumiaki sołtysowej