Otwarcie placu z nagrodami

  10

  Już jutro (sobota, 2 lipca) po kapitalnym remoncie oficjalnie do użytku zostanie oddany plac św. Małgorzaty. Z tej okazji na festyn rodzinny zaproszeni są wszyscy świdniczanie.

  Na uczestników  czekają liczne nagrody.

  W programie m. in.:

  • turniej szachowy o puchar lodowy Małgorzaty. Tym, którym nie powiedzie się w rozgrywkach, Wojciech Rut z Cafe Club & Pub Fosa na pocieszenie podaruje pysznego loda. Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma specjalny puchar.
  • wszystkie Małgorzaty, obecne na festynie w punkcie rejestracyjnym tuż obok sceny, otrzymają specjalny certyfikat oraz kupon, który weźmie udział w losowaniu bonu o wartości 50 zł, ufundowanego przez Cafe Club & Pub Fosa do wykorzystania w kawiarni oraz roczny abonament uprawniający do bezpłatnego parkowania na pl. św. Małgorzaty.
  • każdy uczestnik festynu w punkcie rejestracyjnym otrzyma kupon, który weźmie udział w losowaniu trzech bonów o wartości 150 zł, ufundowanych przez firmę TWINS Dorota Gacek do wykorzystania w restauracji „Pod Gargulcem” oraz rocznego abonamentu uprawniającego do bezpłatnego parkowania na pl. św. Małgorzaty.

  Plac św. Małgorzaty z atrakcjami – Festyn rodzinny na otwarcie

  (sobota, 2 lipca 2011 r., godz. 10.00-14.00)

  … odkrywamy tajemnice Placu

  … bawimy się całymi rodzinami

  … Małgorzaty przyjmujemy z największymi honorami

  godz. 10.00 – rozpoczęcie Festynu

  godz. 11.00 – oficjalne uruchomienie fontann

  godz. 13.00 – na finał:

  – pamiątkowe zdjęcie Małgorzat – tych dużych i tych małych

  – losowanie i wręczenie nagród

  – wspólne odśpiewanie piosenki „Małgośka” Maryli Rodowicz.

  Wśród atrakcji Festynu:

  • gry i zabawy dla najmłodszych (ALE HECA),
  • występy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 i nr 6 w Świdnicy oraz dziecięcego zespołu „Mały Jubilat” (ŚOK),
  • pokazy MAGIKA,
  • gry rekreacyjno-sprawnościowe (TKKF),
  • turniej szachowy o puchar lodowy Małgorzaty,
  • od godz. 12.00 bezpłatne znakowanie rowerów,
  • dla dużych i małych odkrywamy tajemnice placu św. Małgorzaty. Spacery z przewodnikiem startują o godz.: 10.30, 11.30, 12.30. Zbiórka przy scenie. (MBP)

  UWAGA!

  Każda Małgorzata otrzyma specjalny certyfikat. Małgosiu, nie zapomnij zabrać dokumentu potwierdzającego autentyczność Twojego imienia!

  Organizatorzy: Urząd Miejski, Miejska Biblioteka Publiczna, Świdnicki Ośrodek Kultury, Przedszkola Miejskie nr 4 i nr 6, Cafe Club & Pub Fosa Wojciech Rut

  ***

  Przebudowę placu św. Małgorzaty realizuje konsorcjum firm, któremu przewodniczy Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów. Całkowity koszt przebudowy to 9,9 mln zł. 4,3 mln zł Świdnica pozyskała w ramach unijnego wsparcia, pozostała kwota – ponad 5,6 mln zł – pochodzi z budżetu miasta. Zadanie realizowane jest od września 2009 r., a planowany odbiór prac nastąpi w ostatnich dniach czerwca 2011 r.

  Stefan Augustyn

  rzecznik prasowy UM Świdnica

  Poprzedni artykułBędzie mała obwodnica Świdnicy
  Następny artykułBezpłatny koncert w Kościele Pokoju