Udawała dobrą kobietę, po czym wykorzystała nieuwagę i okradła współtowarzyszkę podróży. Kobieta narodowości romskiej, najpierw rozmawiała dłużą chwilę z „koleżanką” po czym z autobusu wysiadła z jej torebką. Kiedy poszkodowana zorientowała, się że brakuje jej rzeczy natychmiast zadzwoniła na policję. – Było wysoce prawdopodobne, że złodziejka udaje się taksówką w kierunku Strzegomia – informuje nadkomisarz Adam Mazur z KPP w Świdnicy
Stróże prawa zatrzymali taksówkę jadącą do Strzegomia, w którą podróżowała kobieta narodowości romskiej. W taksówce znajdowała się również torebka poszkodowanej. Kobieta została zatrzymana do wyjaśnienia.

![Poszukiwania skarbów na czerwcowej Giełdzie Staroci, Numizmatów i Osobliwości w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-4-238x178.jpg)

![Dali nura w pianę! Mydlany Park przyciągnął wielu spragnionych dobrej zabawy [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Mydlany-Park-9-Zarow-14-238x178.jpg)
![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)

![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-100x75.jpg)



