Mistrz Polski ze Starostwa

  0

  Kolejny raz Piotr Kaczmarczyk z Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska świdnickiego Starostwa udowodnił, że jest jednym z najlepszych samorządowych tenisistów w Polsce. Z mistrzostw Polski samorządowców w tenisie ziemnym przywiózł kolejne złoto. Jest to trzeci tytuł mistrzowski Piotra Kaczmarczyka w historii rozgrywek.

  Mistrzostwa, które odbywają się rokrocznie w Koninie, to jeden z największych w kraju turniej tenisowy dla amatorów. Tegoroczne rozgrywki trwały trzy dni. Na kortach pojawiło się 60 graczy z 50 miast, gmin i wsi z całego kraju. Podczas turnieju nie zabrakło emocji, świetnych zagrań, ale i okazji do nawiązania nowych znajomości.

  Piotr Kaczmarczyk startował w zawodach w kategorii 45 +. W tej grupie nie miał sobie równych. W finale, po ponad 3,5 godzinnym pojedynku w pełnym słońcu i upale, pokonał tegorocznego Mistrza Polski Dziennikarzy w Tenisie Ziemnym Zbigniewa Iciaszka wynikiem: 6:3, 6:7 i 7:6 zdobywając tym samym złoty medal i tytuł Mistrza Polski – informuje Monika Żmijewska, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

  Poprzedni artykułMógł doprowadzić do tragedii [VIDEO]
  Następny artykułSkok na Skok