Magazyn Swidnica24.pl w galerii

  0

  Wszystkich, którzy liczą na przegląd galerii handlowych, na wstępie wyprowadzamy z błędu. W cotygodniowym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl mowa będzie bowiem, między innymi, o galeriach sztuki, a raczej o tym, jak z kompletnego ignoranta dosłownie każdy może stać się znawcą i koneserem malarstwa. W oparciu o własne doświadczenia do podróży w świat piękna zaprasza nasz felietonista Wacław Piechocki.

  Natomiast w galerii niezwykłych mieszkańców powiatu świdnickiego, w cyklu Tkanie życia, tym razem Tadeusz Frączak z Witoszowa – pszczelarz, marynarz, twórca witraży. Postać nietuzinkowa i serdeczna.

  A jeśli już o galeriach mowa, to może jednak i troszkę o tych handlowych, bowiem rzecznik konsumentów, Danuta Mazur, w swoim poradniku pisze o klientach. I to tych, którzy – bez żadnej przesady – są dźwignią handlu. Co samodzielnie mogą kupować dzieci? Warto sprawdzić.

  Dla wszystkich, którzy nie mają pomysłu na obiad lub kolację, z cenną podpowiedzią śpieszy czarodziejka Penelopa, serwując jak zawsze przepis na potrawę pyszną i łatwą do przyrządzenia. W tym wydaniu – boczniaki a`la schabowy. Magazyn Swidnica24.pl znajdą Państwo w menu pod hasłem Magazyn. Miłej lektury!

  Poprzedni artykułAnalfabeta przed obrazem
  Następny artykułEuforii nie było