Pomóżmy wygrać plac zabaw

  0

  „Do 8 istniejących już w naszej gminie placów zabaw może dołączyć kolejny. Dzięki udziałowi w konkursie „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA” mamy szansę zostać jego laureatami. Gra jest warta świeczki, a sukces zależy od Państwa.” – o pomoc w uzyskaniu cennej nagrody, która posłuży najmłodszym mieszkańcom apeluje Urząd Gminy w Dobromierzu.

  Gmina Dobromierz oficjalnie przystąpiła do konkursu organizowanego przez firmę NIVEA, która z okazji swojego jubileuszu chce obdarzyć spółdzielnie mieszkaniowe i gminy z całej Polski 100 placami zabaw. Zwycięzców wybiorą internauci.

  Gmina Dobromierz wyznaczyła już lokalizację pod budowę placu, która została zaakceptowana przez organizatora konkursu. Jest nią teren przy przystanku autobusowym przy ul. Kościuszki w Dobromierzu. Zgodnie z regulaminem teren ten musi mieć powierzchnię co najmniej 250 metrów kwadratowych, a laureat konkursu musi przygotować go pod budowę.

  Organizator zapewnia, że wszystkie urządzenia placu zabaw są certyfikowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w jego skład wchodzą: 2 wieloelementowe zestawy zabawowe, 1 element sprawnościowy, 2 huśtawki, 2 bujaki sprężynowe, karuzela, piaskownica, kosz na śmieci, ławka i regulamin placu zabaw.

  Konkurs trwa od 6 czerwca do 31 października i przebiegać będzie w 4 etapach. Po każdym z nich wyłonionych zostanie 25 zwycięzców. Aby oddać głos należy się zalogować na stronie www.nivea.pl Dziennie można oddać 1 głos.

  Poprzedni artykułGoniec Żarów piąty
  Następny artykułŚwidnica czeka, Strzegom się kąpie