Ostra walka na plaży

  1

  Pogoda nie zniechęciła amatorów siatkówki plażowej, którzy  licznie przybyli w niedzielę na świdnicki OSiR. Na ulice Śląską zjechały zawodniczki i zawodnicy nie tylko ze Świdnicy, ale także Wałbrzycha, Dobromierza czy Sobótki. Publiczność, która zgromadziła się na trybunach, mogła zobaczyć wiele zaciętych pojedynków. W turnieju wystartowały 4 zespoły dziewcząt  i  aż 14 zespołów męskich.

  Wśród dziewcząt mogliśmy oglądać dobrze znane świdnickim kibicom siatkówki zawodniczki MKS-u Świdnica, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”.  Z tej zaciętej rywalizacji zwycięsko wyszła dwójka  Ola Małodobra i Ania Malina. Na kolejnych miejscach uplasowały się Kornelia Krakowiak i Asia Szczurek oraz Kamila Regnowska i Angelika Nijak.

  Turniej mężczyzn trwał o wiele dłużej z racji kilkunastu zespołów biorących udział w rywalizacji. Także wśród mężczyzn dobrze spisali się świdniczanie, którzy dotarli aż do finału całej rywalizacji. Jednak w walce o pierwsze miejsce duet Michał Pękalski i Piotr Orzechowski musiał uznać wyższość zawodników z Wałbrzycha Kamila Ratajczyka i Bartosza Jerzyka. Ostatnie miejsce na podium zajęli Michał Tomiałowicz i Piotr Borkowski, także ze Świdnicy.

  (OSIR)

  [photospace]

  Poprzedni artykułDrożeją bilety MPK
  Następny artykułPodwójne zwycięstwo Junga