O klipie i sterydach. Zakaz Wjazdu

  2

  Świdnicka grupa Zakaz Wjazdu ostro ruszyła do przodu po ukończeniu materiału na swoją nową płytę, której premiera planowana jest na lipiec. Już w internecie krąży trailer klipu do utworu „Kochaj mnie teraz”.

  – Scenariuszem zająłem się ja, więc dość nietypowo, bo nigdy tego nie robiłem. Wszyscy, którzy słyszeli ten utwór zanim powstał do niego klip, traktowali pewnie go jako typową balladkę o miłości, dlatego zależało mi na pokazaniu historii pary w dość nietypowy sposób. Chciałem pokazać inny sens tych słów – kochaj mnie teraz , bo nigdy nie wiesz co się stanie – mówi wokalista grupy, Daniel Piórek. Brzmi zachęcająco, klip na pewno zaprezentujemy na portalu.

  Zapraszam również na koncert zespołu Zakaz Wjazdu podczas Dni Świdnicy, 25 czerwca o godzinie 18.00. Danio zapewnia, że będą zaskakiwać. – Na pewno formą koncertu, bo dostosowaliśmy się do dużej sceny i większego audytorium – tłumaczy wokalista. – Już mamy przed tym koncertem ogromne pokłady energii, bo nasz materiał na nowy album jest już w tłoczni, więc przed nami wyczekiwana premiera, którą obejmiemy Świdnicę oraz kilka miast dookoła. Natomiast podczas Dni Świdnicy zagramy już kawałki z nowej płyty oraz dwa nowe utwory, które są już przygotowane na kolejny album. Nie ukrywam, że poszliśmy w trochę inną stronę. Niby jest kilka rzeczy związanych ze starym stylem kapeli ale mocno na sterydach. Jak zatem sterydy zadziałały na muzykę Zakaz Wjazdu? Przekonajcie się sami i zajmijcie miejsca pod sceną w rockowy dzień obchodów Dni Świdnicy.

  Kamil Franczak

  Poprzedni artykułSkuteczne zaklęcie – „Tak chcę!”
  Następny artykułPolecamy: Umberto Eco „Historia brzydoty”