Strona główna Magazyn Kobiety rządzą w Magazynie Swidnica24.pl

Kobiety rządzą w Magazynie Swidnica24.pl

0

Choć nie ma ku temu żadnej kalendarzowej okazji, najnowsze wydanie cotygodniowego Magazynu Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn) zdominowały panie – piękne, przebojowe, subtelne i serdeczne. Tak różne, jak tylko potrafią być kobiety.

Kamil Franczak wspomina karierę Dody, kontrowersyjnej, ale i niezwykle szczerej w swoim parciu na muzyczne szczyty. Tym razem w kontekście jej najnowszej płyty „Siedem Pokus Głównych”. Gwiazdka, mimo starań, nie osiągnie pewnie statusu legendy, a jak jej daleko do prawdziwej divy, można przekonać się  sięgając po jedną z licznych biografii Marleny Dietrich. Izabela Jankowska poleca opowieść Angeliki Kuźniak „Marlene”, o tyle niezwykła, że pokazującą obok siły także słabości wielkiej aktorki.

Zachęcamy też do spotkania z czarodziejską kuchnią Penelopy. W jej kuchni zastaniemy oczywiście także córeczki mistrzyni. A jaka jest ich rola w przyrządzaniu bobu z wędzonką? Warto sprawdzić.

Szczególnie polecamy spotkanie z cyklu „Tkanie życia”. Wacław Piechocki spotkał się z założycielami pierwszej od wielu lat świdnickiej winnicy. Jolanta i Ryszard Gutowie skutecznie zaczynają spełniać marzenia o lokalnych winach. Kiedy zaproszą na degustację? Zachęcamy do lektury!

Nie brakuje oczywiście cotygodniowego felietonu i porad Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Tak więc – do wyboru, do koloru. Miłego weekendu!

Poprzedni artykułMoto Devil Show i Rock Stok
Następny artykułKiedy roszczenia się przedawniają?