Świdniczanka w finale Miss Poland in Holland

  57

  Pochodząca ze Świdnicy Eliza Wołowicz jest jedną z 9 finalistek organizowanych po raz pierwszy wyborów Miss Poland w Holandii.  20-latka, jeśli wygra, w nagrodę trafi do finału Miss Polska w rodzinnym kraju. W osiągnięciu sukcesu może pomóc każdy internauta! Wesprzyjmy naszą piękną krajankę.

  Foto Justyna Pernet

  Eliza urodziła się 12 grudnia 1990 roku w Świdnicy, w 2010 skończyła maturą naukę w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych i wyjechała do Holandii, gdzie ma rodzinę. Tam pracuje i próbuje swoich sił jako modelka. Trenuje salsę i kocha muzykę Michaela Jacksona. Jeszcze w Polsce Elizę chętnie fotografowali artyści, m.in. Krzysztof Kamiński i Justyna Pernet.

  O konkursie Miss Poland in Holland dowiedziała się z polskojęzycznych portali w Holandii, wysłała zgłoszenie i po castingu w Den Haag została wybrana przez jury do ścisłego finału. Sędziwie docenili nie tylko urodę świdniczanki, ale także jej osobowość, stwierdzając, że jest najskromniejszą ze wszystkich kandydatek. Wiadomo już, że jest jedną z faworytek. Konkurs organizuje Uniqe Performance.

  Eliza ma 170 cm wzrostu, waży 57 kilogramów, a jej wymiary to 83-73-95. Jest nie tylko zgrabna i ładna, ale przede wszystkim natura obdarzyła ją naturalnym wdziękiem. Finał już 15 maja. Na świdniczankę można głosować na stronie: www.misspoland.nl.

  [photospace]

  Poprzedni artykułNoc w parowozowni
  Następny artykułKolarze na ulicach Świdnicy