Świdnicki Talent na start [VIDEO]

  0

  Już jutro poznamy zwycięzcę pierwszej edycji Świdnickiego Talentu (edycja wokalna). O godzinie 13:00 zaplanowano występ pierwszego uczestnika. W sumie będzie ich czternastu, wszyscy są gimnazjalistami, którzy o prawo udziału w zmaganiach walczyli wcześniej w swoich macierzystych szkołach. Repertuar jaki usłyszymy jest różny, największym zaskoczeniem będzie pojawienie się utworu hip-hopowego. Hit lata 2004 „Dla mnie masz stajla” zaprezentują Sławek Zatorski, Patryk Michalski i jak mówią ten utwór na pewno porwie jutro publikę.

  Nagrodą w Świdnickim Talencie jest wspólny występ z muzykami Zero Procent podczas tegorocznych Dni Świdnicy. Dodatkowo zwycięzca nagra z zespołem jeden utwór, który zostanie wydany w limitowanej edycji. Płytę otrzymają tylko uczestnicy Świdnickiego Talentu. 5 maja finaliści skorzystali z pomocy muzyków z Zero Procent. Członkowie zespołu  podkreślali, że już widać „diamenty”, ale trzeba je tylko oszlifować. Jak zaprezentują się Świdnickie Talenty przekonamy się już jutro, start imprezy godzina 13:00. Organizatorzy spodziewają się na boisku Gimnazjum nr 2 około tysięcznej widowni. Wstęp na imprezę jest darmowy.

  Organizatorem Świdnickiego Talentu są stowarzyszenie “Pro-motor” , Gimnazjum nr 2 oraz Mediator Group s.a. Świdnicki Talent honorowym patronatem objął prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek.

  Do finału zakwalifikowali się: Aleksandra Szpak, Aleksandra Włodarska, Justyna Kawaler, Natalia Murdzek, Hubert Radoszko, Natalia Wojnowska, Daria Krawczyk, Sławek Zatorski, Patryk Michalski, Natalia Jędrusiak, Karolina Miecznikiewicz, Monika Wójcik, Kuba Kleina, Żaneta Włudyga.

  [photospace]

  Poprzedni artykułBez przemówień pod pomnikiem [FOTO/VIDEO]
  Następny artykułUderzyła w drzewo [FOTO/VIDEO]