Świdnicki PiS. Podzielony czy nie?

  12

  Przewodniczący komitetu miejskiego Prawa i Sprawiedliwości poinformował o podziale owego komitetu na dwa. Poseł Anna Zalewska, które szefuje zarządowi okręgowemu partii twierdzi tymczasem, że tematu nie ma, bo uchwała nie została przyjęta.

  Krzysztof Lewandowski informuje:

  KOMUNIKAT!

  Na mocy uchwały nr 6/V/2011 Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości Okręgu nr 2 (Wałbrzych) z dnia 6 maja 2011 r.dokonano podziału Komitetu PiS w Świdnicy na dwa równorzędne Komitety.Z uwagi na intensywny rozwój struktur PiS w Świdnicy, otwartość na nowych członków i sympatyków Zarząd Okręgu 2 zdecydował się na podział, który ułatwi organizację pracy Komitetów.Komitet PiS nr 1 w Świdnicy będzie prowadzony przez dotychczasowy Zarząd w osobach: Krzysztof Lewandowski-przewodniczący, Jacek Krzaczek-skarbnik, Antoni Lotycz-sekretarz.Władze Komitetu PiS nr2 zostaną wybrane wkrótce.

  Zarząd Komitetu nr 1 PiS Krzysztof Lewandowski

  – Uchwały jako szef okręgu nie podpisałam i sprawy nie ma – kategorycznie ucina poseł Zalewska. – Ależ 9 osób – członków zarządu głosowało nad nią, 8, w tym pani poseł, było za! To jest zapisane w protokole – odpowiada Krzysztof Lewandowski i dodaje, że poczekał 14 dni na uprawomocnienie się dokumentu o podziale z ogłoszeniem tej informacji. Komitet nr 1 już się spotkał. Należy do niego 20 osób, zapewnia przewodniczący. Anna Zalewska informuje tymczasem, że w planach są inne rozwiązania, o których ma być mowa na posiedzeniu Zarządu Okręgowego PiS w Wałbrzychu. W Świdnicy Prawo i Sprawiedliwość liczy około 50 czlonków.

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułSexshop ostatecznie umorzony
  Następny artykułOkradli śpiącego kierowcę