Słowem – Magazyn Swidnica24.pl!

  0

  Ot i przewrotność. Nasz felietonista Wacław Piechocki pochyla się nad przewidywaniami, że oto współczesny człowiek za sprawą Internetu cofa się do obrazkowych czasów praprzodka z Cro – Magnion, dla którego słowo pisane nie istniało. Tymczasem osadzona właśnie w sieci Swidnica24.pl, zwłaszcza w cotygodniowym Magazynie (w menu pod hasłem Magazyn) udowadnia, że słowo góruje nad prostym obrazkiem.

  Nie boimy się proponować Państwu nie zawsze prostych – bo fachowych – porad Danuty Mazur, Powiatowego Rzecznika Konsumentów (tym razem rzecz o reklamowaniu butów), jak i zachęcać do sięgania po książki (Izabela Jankowska poleca refleksyjną opowieść o osamotnieniu). Pokazujemy również, że słowo może narobić apetytu na pyszności i pokazać kuchnię od ciepłej, rodzinnej strony. Przepisy kulinarne czarodziejki Penelopy to przecież barwne opowieści nie tylko o wspaniałych potrawach, ale i serdecznych więzach z najbliższymi. W tym odcinku rzecz o znikających tajemniczo ciasteczkach w kolorze bzu.

  Obraz nie zastąpi też opowieści o zwykłych – niezwykłych świdniczanach, bohaterach mini wywiadów z cyklu Tkanie życia. A i Kamil Franczak w swoich recenzjach operując słowem właśnie, zachęca bądź zniechęca do muzyki.

  Nie pozostaje więc nic innego, jak polecić nie oglądanie, ale czytanie najnowszego wydania Magazynu Swidnica24.pl, co niniejszym czynimy.

  Poprzedni artykułAni do tańca, ani do łez
  Następny artykułPolecamy: „Mężczyzna samotny” Christopher Isherwood