Słowem – Magazyn Swidnica24.pl!

    0

    Ot i przewrotność. Nasz felietonista Wacław Piechocki pochyla się nad przewidywaniami, że oto współczesny człowiek za sprawą Internetu cofa się do obrazkowych czasów praprzodka z Cro – Magnion, dla którego słowo pisane nie istniało. Tymczasem osadzona właśnie w sieci Swidnica24.pl, zwłaszcza w cotygodniowym Magazynie (w menu pod hasłem Magazyn) udowadnia, że słowo góruje nad prostym obrazkiem.

    Nie boimy się proponować Państwu nie zawsze prostych – bo fachowych – porad Danuty Mazur, Powiatowego Rzecznika Konsumentów (tym razem rzecz o reklamowaniu butów), jak i zachęcać do sięgania po książki (Izabela Jankowska poleca refleksyjną opowieść o osamotnieniu). Pokazujemy również, że słowo może narobić apetytu na pyszności i pokazać kuchnię od ciepłej, rodzinnej strony. Przepisy kulinarne czarodziejki Penelopy to przecież barwne opowieści nie tylko o wspaniałych potrawach, ale i serdecznych więzach z najbliższymi. W tym odcinku rzecz o znikających tajemniczo ciasteczkach w kolorze bzu.

    Obraz nie zastąpi też opowieści o zwykłych – niezwykłych świdniczanach, bohaterach mini wywiadów z cyklu Tkanie życia. A i Kamil Franczak w swoich recenzjach operując słowem właśnie, zachęca bądź zniechęca do muzyki.

    Nie pozostaje więc nic innego, jak polecić nie oglądanie, ale czytanie najnowszego wydania Magazynu Swidnica24.pl, co niniejszym czynimy.