4. numer papierowej Swidnica24.pl

  0

  Już po raz czwarty zapraszamy Państwa do lektury papierowego, bezpłatnego wydania Swidnica24.pl. Do mieszkańców Świdnicy i okolic trafi aż 35 tysięcy egzemplarzy.

  Już 11 czerwca sąd konkursowy wybierze najlepsze projekty pomnika Jana Pawła II, który dzięki społecznej akcji ma stanąć na placu Jego imienia przed katedrą. W papierowej Swidnica24.pl znajdą Państwo wiele szczegółów dotyczących i konkursu, i sposobu, w jaki na najlepszy projekt będą mogli głosować także mieszkańcy.

  Polecamy także plebiscyt Swidnica24.pl, w którym rozpoczynamy poszukiwania kandydata na senatora ze Świdnicy. Pytamy także, kto będzie liderem Platformy Obywatelskiej  w regionie wałbrzyskim. Wyjątkowy jest tym razem bohater cyklu „Tkanie życia”. Szczerymi wspomnieniami dzieli się Biskup Świdnicki, ks. Ignacy Dec.

  Oczywiście nie brakuje zapowiedzi i programów najważniejszych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w mieście, m.in. Dni Świdnicy i Festiwalu Bachowskiego. Kibiców sportowych zapraszamy do przejrzenia relacji z najważniejszych wydarzeń z udziałem świdnickich sportowców.

  Papierowa Swidnica24.pl będzie dostarczana bezpośrednio do Państwa domów, będzie ją można znaleźć także w świdnickich sklepach, urzędach i firmach. Zapraszamy po odbiór również do naszej Redakcji przy ulicy Żeromskiego 14 w godzinach od 8.00 do 16.00. Kolportaż potrwa do piątku.

  Wydawca i Zespół Redakcyjny

  Poprzedni artykułZaatakował młotkiem kobietę
  Następny artykułBetlej najszybszy na treningu [VIDEO]