Rusza przebudowa ul. Równej [MAPA]

  1

  Galeria Świdnicka przy ul. Westerplatte pnie się do góry. W celu zapewnienia dogodnego dojazdu do nowej inwestycji w Świdnicy, przeprowadzone zostaną przebudowy dróg. Pierwszym z elementów jest przebudowa ul. Równej. Prace rozpoczną się w poniedziałek, 11 kwietnia i będą prowadzone przez ok. 2 miesiące. Sfinansuje je inwestor budujący galerię – spółka Rank Progress.

  Od poniedziałku 11 kwietnia wyłączony z ruch będzie fragment ulicy Równej (odcinek między skrzyżowaniem z ul. Zygmuntowską a ul. Mieszka I). Ruch drogowy na fragmencie ulic Zygmuntowskiej od strony ul. Westerplatte oraz na ulicy Mieszka I od strony ul. Wodnej, będzie odbywał się jak na drodze bez przejazdu – dojazd będzie możliwy tylko do miejsca nieobjętego przebudową. Dla zamkniętego odcinka ulicy wyznaczono trasy objazdów, przebiegające według załączonej mapy.

  W ramach przebudowy wykonany zostanie nowy układ drogowy m. in. skrzyżowanie z drogą wzdłuż rzeki Bystrzycy. Roboty drogowe poprzedzą prace instalacyjne realizowane przez Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz Dolnośląską Spółkę Gazownictwa.

  Za utrudnienia przepraszamy!

  Urząd Miejski w Świdnicy

  Poprzedni artykułUhonorowani Muflonami
  Następny artykułLiczby minionego tygodnia