Któż z nas nie nucił sobie pod nosem największych hitów rocka lat 70 i 80 -tych? House of the rising Sun, Living Next Door to Alice, czy Knockin’ on heaven’s Door zabrzmią już 2 maja w Klubie Bolko w Świdnicy. Na jedynym koncercie w naszym mieście pojawią się byli członkowie takich tuzów światowej sceny muzycznej jak Smokie, The Animals czy Thin Lizzy.
Zespół „UK Legends” składa się z pięciu muzyków: Martina Blanda, Steva Hutcha, Bernie Lowery, Grahama Huntera i Paula Eliotta. Wszyscy oni mieli okazję pracować z najlepszymi zespołami w Wielkiej Brytanii. Zespół wykonuje utwory grup: Smokie, The Animals, Thin Lizzy, a także Joe Cockera czy grupy Free. Na koncercie nie powinno zabraknąć ostrych coverów Deep Purple.
Początek koncertu zaplanowano na 2 maja na godzinę 18:00 w Klubie Bolko. Bilety w cenie 45 złotych już do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43.
Już wkrótce na Swidnica24.pl konkurs, a w nim do wygrania bilety na ten wyjątkowy koncert. Czytaj nas codziennie!
FOTO www.uklegends.pl

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-238x178.jpg)

![Szybko załatwili sprawę [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/mecz-Polonia-Swidnica_-_GNM-Walbrzych-2026.04.12-23-238x178.jpg)

![„Bezpieczna trzydziestka piątka”. Policjanci podsumowują pierwszy tydzień akcji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Bezpieczna-35-akcja-policji-2026.04.11-6-100x75.jpg)



![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)