Cyrk Arlekin, wygraj bilety! [KONKURS]

  2

  W najbliższy wtorek  i środę  reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja ponownie  przedstawi mieszkańcom Świdnicy i Strzegomia  nowy atrakcyjny program sezonu 2011.

  Czołowi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk emocji. Właśnie to uczucie decyduje o tym, że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży. Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej, absolwencji Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademnostrują popisy akrobatyczne  na batucie, zabawną groteską akrobatyczną  oraz ekwilibrystykę na wałkach. Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira,  oraz tajemnicze lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie po powrocie z wieloletniego tourne w cyrkach europejskich clown Sylwek. UWAGA Atrakcja sezonu – po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin duet „Turk” w nowych, efektownych pokazach na „kołach śmierci”.Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku:  www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

  Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.

  Dla Czytelników portalu internetowego Swidnica24.pl mamy do rozlosowania 5 zaproszeń, każde ważne dla trzech osób na świdnicki i strzegomski występ Cyrku Arlekin.

  Na e-maile czekamy pod adresem [email protected] do niedzieli do godziny 18. W temacie prosimy wpisać Cyrk Arlekin i miasto, w którym chcecie Państwo zobaczyć występ.  Prosimy także o podanie numeru telefonu. Szczęśliwcy o wygranej zostaną powiadomieni telefonicznie.

  Cyrk Arlekin

  Świdnica, 19 kwietnia godzina 17:00

  Strzegom, 20 kwietnia godzina 17:00

  [photospace]

  Poprzedni artykułKolejny termin dla Szkoły Specjalnej
  Następny artykułSport i rekreacja opłaca się