Chłopcy z GRYFA w kadrze

  0

  W dniach 1-3 maja br. Łódzki Związek Piłki Nożnej organizuje kolejną edycję Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej im. Leszka Jezierskiego – Mistrzostw Polski 12-latków. W turnieju udział weźmie 16 drużyn , reprezentacji wszystkich województw.

  Do reprezentacji Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 1999 zostali powołani trzej zawodnicy Klubu Sportowego GRYF ŚWIDNICA: Szymon Tragarz, Wiktor Nahrebecki i Dawid Romaniuk. Chłopcy na co dzień grają w drużynie GRYF MEDIATOR występującej w Dolnośląskiej Lidze Młodzików, a której trenerem jest Sebastian Ratajczak.

  Powołania do kadry są najlepszym potwierdzeniem dobrej pracy szkoleniowej prowadzonej w klubie. Nadmienić należy, że na 18 chłopców powołanych do reprezentacji Dolnego Śląska więcej kadrowiczów ma tylko ŚLĄSK WROCŁAW (czterech). Rywalizujące z nami w Dolnośląskiej Lidze Młodzików ZAGŁĘBIE LUBIN i FC WROCŁAW ACADEMY mają po dwóch reprezentantów, a PARASOL WROCŁAW i LECHIA DZIERZONIÓW po jednym. Pięciu powołanych do kadry chłopców gra na co dzień w klubach niższych klas rozgrywkowych.

  Jacek Mozalewski

  Poprzedni artykułBiskup obmyje nogi 12 wiernym
  Następny artykułJan Paweł II – Pamięć i Obecność [PROGRAM]