„Złe psy” w Świdnicy

  2

  Złe psy – zespół Andrzeja Nowaka, gitarzysty TSA wystąpi w Świdnicy. Grupa da koncert 19 marca w pubie Izy Rajder przy al. Niepodległości. ZŁE PSY to rozpoznawalna marka w świecie muzyki. Nazwę i nagrania grupy zna każdy miłośnik bluesa, rock and rolla i motocykli. Organizatorzy zapraszają na koncert w stylowym miejscu i na pewno w rockowej atmosferze.

  ZŁE PSY grają obecnie w składzie

  Andrzej Nowak (TSA) – śpiew, gitara, Marek Kapłon (TSA) – perkusja, Jacek Kasprzyk – gitara, śpiew, Paweł Nafus – abss, Przemek ,,Stona” Stankiewicz – harmonijka, śpiew

  Bilet na koncert w cenie 20 złotych do nabycia przed koncertem

  Zespół ZŁE PSY powstał w USA z inicjatywy Andrzeja Nowaka TSA i Pawła Mąciwody. Grupa stała się znana w Polsce, a jej twórczością zainteresowała się wytwórnia płytowa Metal Mind Productions, czego rezultatem było wydanie w 2003 roku pierwszego CD ZŁYCH PSÓW – „FOREVER”. Po jej wydaniu zainteresowanie grupą wzrosło, a płyta znikała ze sklepów, otrzymując bardzo dobre recenzje w fachowej prasie.

  Koncerty ZŁYCH PSÓW są widowiskowe, a sceniczny magnetyzm lidera to ogromny jego atut. Rozpoznawalny sound perkusji Marka Kapłona, charakterystyczne brzmienie gitar Andrzeja Nowaka, Jacka Kasprzyka oraz Pawła Nafusa tworzą niepowtarzalny styl grupy.

  Jak to mówi sam Andrzej Nowak: „ZŁE PSY to jego drugie, młodsze dziecko po TSA.” Nowak nie kłamie, taki jaki jest w życiu, taki jest na scenie. Złe Psy to kawał porządnego, polskiego rock’n’rolla i prawdziwej muzyki.

  Poprzedni artykułDbają o dzieci, o siebie mniej
  Następny artykułOstatnie ślizgi na lodowisku