Zamiast Truskawki Rock Off

  0

  Stowarzyszenie Świdnicki Klub Muzyczny – „Rock Centrum” zaprasza amatorskie grupy rockowe z okolic Świdnicy do wzięcia udziału w przeglądzie zespołów „ROCK OFF”. – Organizowana przez nas impreza została powołana z myślą o wypełnieniu niszy, jaka powstała po rezygnacji Świdnickiego Ośrodka Kultury z organizacji Zimowej Truskawki, czyli pozostałości po jednym z najstarszych przeglądów rockowych na Dolnym Śląsku. – informują organizatorzy.

  Przegląd adresowany jest do zespołów, które zdobywają dopiero szlify koncertowe. Organizatorzy chcą pomóc  zdobyć doświadczenie sceniczne a jednocześnie pozwolić sprawdzić się w rywalizacji. Do zdobycia będą nagrody finansowe ufundowane przez członków stowarzyszenia.

  Zgłoszenia do przeglądu można dokonać za pomocą karty zgłoszeniowej lub za pomocą formularza internetowego dostępnego pod adresem www.rock.swidnica.pl/rockoff

  Na podstawie dostarczonych razem z kartą nagrań wybrane zostaną zespoły, które 21 maja wezmą udział w rywalizacji głównej na scenie klubu Izi Rajder.

  Termin zgłoszeń upływa 20 kwietnia 2011r. Podczas przeglądu obowiązuje zakaz „coverowania”.

  Więcej informacji oraz plik z regulaminem i kartą zgłoszeniową można znaleźć na portalu www.rock.swidnica.pl. Pytania prosimy kierować na adres: [email protected]

  Poprzedni artykułPobił policjanta
  Następny artykułChłopcy z SP 105 najlepsi