Świdnica chce wejść do gry… Monopoly – konkurs na Facebooku

  2

  Trzy polskie edycje gry Monopoly, na której może znaleźć się również Świdnica zostaną rozlosowane wśród uczestników konkursu na Facebooku. Wystarczy, że internauci polubią oficjalny profil miasta – Świdnica rynek z tradycjami – w tym portalu społecznościowym:

  oraz zagłosują na Świdnicę:

  Świdnica ma szansę znaleźć się na planszy najbardziej znanej gry – Monopoly. Do 20 marca trwa głosowanie, które wyłoni miasta w polskiej edycji Monopoly. Świdnica znalazła się na liście miast z tzw. dzikiej karty. Dwa z nich, które uzyskają najwięcej punktów znajdą się na planszy Monopoly. Wystarczy się zarejestrować i głosować na stronie www.monopoly.pl lub za pomocą Facebooka. Najlepiej codziennie do 20 marca.

  Poniżej szczegółowy regulamin konkursu

  1. Postanowienia ogólne

  1.1. Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Świdnicy z siedzibą w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 49, zwany dalej Organizatorem.

  1.2. Zasady konkursu zawarte są w niniejszym regulaminie.

  1.3. Przed przystąpieniem do konkursu uczestnicy akceptują zasady zawarte w regulaminie.

  2. Nagrody i zasady ich przyznawania

  2.1. W konkursie przewidziane są nagrody w postaci 3 gier MONOPOLY – polska edycja.

  2.2. Zdobywcy nagród nie mogą domagać się wypłaty ich równowartości w gotówce.

  2.3. Każdy uczestnik może wygrać maksymalnie jedną nagrodę.

  3. Zasady konkursu „POMÓŻ ŚWIDNICY ZNALEŹĆ SIĘ NA PLANSZY GRY MONOPOLY”

  3.1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani posiadający miejsce zamieszkania na terenie Polski.

  3.2. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić oficjalną stronę Urzędu Miejskiego w Świdnicy na Facebook’u http://www.facebook.com/pages/%C5%9AWIDNICA-rynek-z-tradycjami/125466817497861, a następnie zagłosować na Świdnicę w Monopoly http://www.facebook.com/MonopolyPolska?sk=app_4949752878.

  3.3. Spośród uczestników, którzy polubią/polubili oficjalną stronę Urzędu Miejskiego w Świdnicy na Facebook’u oraz zagłosują na Świdnicę w Monopoly zostaną rozlosowane 3 gry Monopoly.

  3.4. Konkurs potrwa do niedzieli 20 marca 2011 roku, a losowanie nagród oraz wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości w ciągu 7 dni.

  3.5. Przekazanie nagród nastąpi po wprowadzeniu na rynek polskiej edycji Monopoly przez wydawcę gry (zaplanowano na wrzesień). Termin ten nie jest zależny od Organizatora konkursu.

  Poprzedni artykułGorąca debata w obronie teatru
  Następny artykuł“Mama, tata, Bóg i szatan”