Mamy dla was bilety na „Czarny czwartek” [KONKURS]

  1

  Dla Czytelników portalu internetowego Swidnica24.pl mamy do rozlosowania 4 bilety na sobotni i niedzielny (12 i 13 marca) seans filmu – „Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł”.

  Na e-maile czekamy pod adresem [email protected] do piątku do godziny 18. W temacie prosimy wpisać „Czarny czwartek” i dzień projekcji (sobota, niedziela). Prosimy także o podanie numeru telefonu. Oba seanse rozpoczynają się o godzinie 17:00. Szczęśliwcy o wygranej zostaną powiadomieni telefonicznie.

  Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł. Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu „Popiełuszko. Wolność jest w nas”. W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem „Krwawej niedzieli” Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny i trzymająca w napięciu akcja.

  Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na dwa pokazy filmu “Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł”. Pierwszy seans rozpocznie się 12 marca, drugi dzień później. Obie projekcje zaplanowano na godzinę 17:00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury . Bilety w cenie 15 złotych do nabycia od poniedziałku w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43.

  Poprzedni artykułZimno w szkole i przychodni
  Następny artykułŚKPR podejmie outsidera [VIDEO]