Piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica wygrali w Bystrzycy Kłodzkiej z Krokusem 23:19 w meczu szesnastej kolejki II ligi.
Świdniczanie nadal zajmują czwarte miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co trzecia Żagiew Dzierżoniów. Właśnie zespół z Dzierżoniowa będzie kolejnym rywalem podopiecznych Krzysztofa Mistaka. Szlagierowo zapowiadające się derby regionu w sobotę 19 lutego o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów.
Mecz z Krokusem długo nie przebiegał po myśli świdniczan. Do przerwy 10:8 prowadzili gospodarze. Dopiero w drugiej części ŚKPR uzyskał wyraźniejszą przewagę.










![Pączki królowały na zdjęciach Czytelników. Kto otrzymał słodkie nagrody? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/kadr_-fot.-Paula-Lucyk-100x75.jpg)