Superdekarz ze Świdnicy

  1

  Osoby budujące dom na Dolnym Śląsku mogą liczyć na pewny dach nad swoją głową. Po raz drugi najlepszym dekarzem w Polsce, finalistą ogólnopolskiego programu SUPERDEKARZ, został pan Marian Maciejasz ze Świdnicy.

  Laureat odebrał swoją statuetkę podczas Gali SUPERDEKARZ 2010, która miała miejsce 21 stycznia w Hotelu Westin w Warszawie w obecności mediów branżowych i ponad 200 gości zaproszonych na uroczystość. Laureat pokonał ponad 800 innych dekarzy i po raz drugi z rzędu sięgnął po zwycięstwo.

  – Program SUPERDEKARZ wprowadził do naszej branży bardzo potrzebny element rywalizacji o coraz lepszą jakość realizowanych inwestycji oraz świadomość, że trzeba i warto pogłębiać wiedzę mimo dużego stażu w zawodzie. Ja wierzę, że dobry materiał w rękach dobrego fachowca to dużo, ale nie wszystko. Trzeba jeszcze rozumieć potrzeby inwestora, każdego dnia zdobywać jego zaufanie i sprawdzać jakość na każdym kroku – przyznaje pan Maciejasz, reprezentujący firmę Z.P.H.U. DACHLUX. – Po prostu trzeba zawsze starać się być SUPERDEKARZEM – dodaje.

  Superdekarska Gala odbyła się już po raz drugi i stanowiła ukoronowanie rywalizacji, która trwała od 1 lutego do 15 grudnia 2010 w ramach programu SUPERDEKARZ. Jej celem jest wyłonienie najlepszych specjalistów w branży, co stanowi wskazówkę dla poszukujących zaufanych wykonawców inwestorów prywatnych. Kontakt do najlepszych dekarzy można znaleźć na stronie WWW.superdekarz.pl

  – Pan Marian Maciejasz jest nie tylko świetnym fachowcem, ale również osobą bardzo skromną i pracowitą – podkreśla Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier, inicjatora i patrona programu. – Jeśli jego firma ma w ten sposób zostać zauważona przez inwestorów, którzy borykają się ze znalezieniem sprawdzonych wykonawców, to podwójny tytuł SUPERDEKARZA ROKU jest odpowiednim świadectwem jakości i rzetelności zawodowej – dodaje.

  Tegoroczna uroczystość miała charakter Igrzysk Olimpijskich, które poprowadziła Klaudia Carlos, sportowa prezenterka TVN, a uświetnił m.in. zespół IRA.

  Poprzedni artykułPodglądanie gwiazd w muzeum
  Następny artykułJest budżet Świdnicy na 2011