Ogłoś się za darmo na Swidnica24.pl!

  19


  Zmieniasz meble albo auto? Chcesz zaoferować swoje usługi albo pozbyć się ciuszków, z których wyrosło Twoje dziecko? Skorzystaj z bezpłatnej oferty Swidnica24.pl. Od dzisiaj bez ponoszenia żadnych kosztów można zamieścić ogłoszenie na www.ogloszenia.swidnica24.pl

  Strona jest niezwykle łatwa w obsłudze. Została podzielona na działy takie jak m.in. nieruchomości, praca, dla dzieci, dom i ogród, RTV i AGD, motoryzacja, muzyka i instrumenty, sport i turystyka oraz wiele innych. W każdym dziale są szczegółowe poddziały i osobno wydzielone miejsce na zamieszczenie ogłoszenia o usługach w konkretnej dziedzinie. Ogłoszenie będzie widoczne na stronie przez 30 dni.

  Jak zamieścić ogłoszenie?

  Po pierwsze trzeba się zarejestrować ( w prawym górnym rogu strony – rejestracja). Po wypełnieniu wymaganych rubryk należy potwierdzić rejestrację. Odpowiedni link zostanie wysłany na Waszą pocztę e-mail.

  Kolejny krok to wybór działu. Do każdego ogłoszenia można dodać 5 zdjęć o wymiarach 800x800px oraz do 300KB. Jedno ze zdjęć należy dodać jako miniaturę. Istnieje także możliwość dodawania filmów z Youtube oraz po odznaczeniu odpowiedniej rubryki uruchamiania mapy Google.

  Należy zaakceptować regulamin. Ogłoszenia, które szczególnie nas zainteresowały, można dodać do przechowalni.

  Wypełnianie rubryk jest intuicyjne i nie wymaga szczególnych umiejętności. Ogłoszenie może zamieścić KAŻDY! Proponujemy także zamówienie biuletynu. Newsletter będzie powiadamiał o promocjach i nowościach na stronie.

  Strona będzie moderowana, zostaną usunięte wpisy naruszające dobra osobiste i zasady netykiety. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

  Zapraszamy! www.ogloszenia.swidnica24.pl

  Poprzedni artykułKto zostanie mistrzem Świdnicy?
  Następny artykułPrzystanki wracają na Ofiar Oświęcimskich