Licytacje i mnóstwo zabawy

  4

  Mnóstwo atrakcji czeka na nas podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Zespół pod dyrekcją Jurka Owsiaka zagra bardzo głośno już w najbliższą niedzielę po raz XIX. W samej Świdnicy 150 wolontariuszy będzie zbierać pieniądze na specjalistyczny sprzęt medyczny dla urologii i nefrologii dziecięcej.

  Świdnicka komenda Hufca ZHP, która po raz kolejny organizuje finał Orkiestry obiecuje, że każdy podczas finału znajdzie coś dla siebie. – Cały czas mieszkańcy przynoszą różne ciekawe rzeczy na licytację. Mamy już fotografie Piotra Snopczyńskiego, orkiestrowe kalendarze, Kodeks Praw Dziecka przekazany przez Marka Michalaka Rzecznika Praw Dziecka – wylicza Violetta Sobczak, szefowa świdnickiego sztabu WOŚP i dodaje – To nie koniec gadżetów, jakie przeznaczono na licytację. Mam nadzieję, że dużym powodzeniem będzie się cieszyć koszulka z autografem Mariusza Jurasika, reprezentanta Polski w piłce ręcznej, czepek pływacki z autografem Otylii Jędrzejczak. Wyjątkowy gadżet przekazała nam firma Mediator Group. Kalendarz, którego nie kupimy w żadnym sklepie. Ponadto Piotr Betlej na licytację przeznaczył swój puchar za zajęcie II miejsca na Słowacji.


  Do wielkiego grania  włączył się także team MotoŚwidnica. Tak jak w ubiegłym roku na świdnickim Rynku pojawią się zawodnicy Piotr Betlej i Rafał Fiołek. Ten drugi do Rynku przyjedzie nowym rajdowym samochodem Renault Clio Maxi. Na najmłodszych będą czekać przejażdżki sportowym quadem, który w ubiegłym roku był wielką atrakcją świdnickiego finału.

  Gwiazdą wieczoru będzie świdnicki zespół Zakaz Wjazdu. Główną licytację poprowadzi Paulina Lenda.

  Gadżety na licytację można przynosić  do komendy Hufca ZHP w Świdnicy, ulica Lelewela 18 do piątku do godziny 15:00.

  Poprzedni artykułOstatnie godziny aukcji charytatywnej
  Następny artykułW Świebodzicach uratowali sarnę