ŚKPR zagra z największymi pechowcami ligi!

  1

  Przed nami dwunasta kolejka rozgrywek II ligi piłki ręcznej. Po zwycięstwie 23:21 w Lubinie z rezerwami Zagłębia ŚKPR Świdnica znów zaprezentuje się przed własną widownią. W sobotę 11 grudnia do Świdnicy przyjedzie Orlik Brzeg.

  Drużyna Orlika zajmuje w tabeli dwunaste miejsce z dorobkiem pięciu punktów. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa, remis i osiem porażek. Rywale mogą jednak mówić o sporym pechu. Aż cztery spotkania kończyły się dla nich przegraną tylko jedną bramką!

  ŚKPR Świdnica nadal utrzymuje się w czołówce tabeli. 18 punktów, na które złożyło się dziewięć wygranych i dwie porażki plasują zespół na trzecim miejscu z dwoma punktami straty do Aratu Astromal Leszno i Żagwi Dzierżoniów

  Czy świdniczanie sięgną po dziesiątą wygraną w tym sezonie przekonamy się w sobotę 11 grudnia o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów. Bilety w cenie 3 złotych, młodzież szkolna do lat 12 za okazaniem legitymacji szkolnej wstęp wolny. – Świdnicki Klub Piłki Ręcznej tworzą ludzie z pasją i charakterem,. Dołącz do nas w sobotni wieczór – zaprasza na mecz kołowy ŚKPR-u Tomasz Macyszyn.

  Jak zwykle podczas meczów świdnickich szczypiornistów nie zabraknie dodatkowych atrakcji dla kibiców. Między innymi w przerwie meczu będą konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą między innymi trzy talony konsumpcyjne do lokalu Baszta oraz karnet na 10 ślizgawek na lodowisko Ośrodka Sport i Rekreacji w Świdnicy – partnera technicznego klubu. Spotkanie urozmaicą pokazami cheerleaderki.

  Poprzedni artykułWywiozą śnieg z Rynku i Łukowej
  Następny artykułCo z tą rurą?