Gryf Burkatów szuka sponsora

  11

  Klub piłkarski Gryf Burkatów występujący w rozgrywkach B-klasy grupa: Świdnica III poszukuje osobę bądź firmę, która zechce wspomóc finansowo zespół.

  Młoda, pełna zapału, ambitna i zdeterminowana drużyną, chce się rozwijać i walczyć o jak najwyższe cele. Posiada 2 sekcje juniorów i seniorów. Ci pierwsi pod okiem trenerów nie tylko rozwijają swoje umiejętności, ale także świetnie się bawią ucząc się odpowiedzialności, systematyczności i pracy. Jest to także forma zagospodarowania ich czasu wolnego i ucieczki od pokus związanych z tak popularnymi w młodym wieku nałogami i używkami. Druga sekcja to seniorzy, w zakończonej przed kilkoma dniami rundzie jesiennej rozgrywek B-klasy zdobyła 12 punktów i zajmuje 6 miejsce w tabeli (3 zwycięstwa, 3 remisy, 4 porażki). Jest to dla wynik zadowalający, ale nie tak dobry jak oczekują tego zarówno piłkarze jak i sztab szkoleniowy, dlatego w rundzie wiosennej drużyna wyznaczyła sobie za cel zdobycie, co najmniej 18 punktów i zakończeniu sezonu w pierwszej czwórce najlepszych zespołów. Natomiast w kolejnym chciałaby walczyć już o najwyższe cele – awans do wyższej klasy rozgrywkowej!

  Niestety na drodze stoją przeszkody finansowe związane z koniecznością poniesienia wydatków takich jak zakup sprzętu sportowego, odpowiedniego przygotowania boiska do treningów i meczy, opłacenie wynajmu sali gimnastycznej do celów treningowych w  przerwie zimowej czy innych kosztów związanych z funkcjonowaniem klubu.

  Dlatego klub zwraca się z prośbą o pomoc finansową jednocześnie oferując i gwarantując godne reprezentowanie potencjalnego sponsora.

  Możliwe formy reklamy:

  • W nazwie klubu (np. Metal Gryf Burkatów);
  • Na strojach piłkarskich;
  • Na dresach;
  • W miejscach przeznaczonych na reklamę przy płycie boiska i na siatce za bramką;
  • Na stronie internetowej klubu;

  Sami zawodnicy mówią – piłka nożna to nie tylko nasza pasja i miłość, ale także część naszego życia. Pomóż nam się rozwijać i walcz z nami o najwyższe cele!

  Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt telefoniczny: 693 171 789

  Poprzedni artykułKolejny sukces Cieślińskiego
  Następny artykułZasypali miejsca dla niepełnosprawnych