Desperacko próbowali pozbyć się narkotyków

  6

  Nawet do 8 lat pozbawienia wolności może grozić kobiecie i mężczyźnie, zatrzymanym przez kryminalnych ze Świdnicy za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, prowadząc czynności w sprawie rozprowadzania i posiadania środków odurzających zatrzymali dwie osoby, 34-letnią kobietę i 33 -letniego mężczyznę, mieszkańców Świebodzic. W mieszkaniu zatrzymanych policjanci ujawnili ponad 600 porcji amfetaminy, 100 porcji marihuany oraz 22 sztuki tabletek psychotropowych. Lokatorzy próbowali pozbyć się posiadanych narkotyków, 34 -latka usiłowała połknąć jeden z woreczków, w którym znajdowała się marihuana, a mężczyzna wrzucił kilkadziesiąt porcji marihuany do toalety. Podczas przeszukania na półce w kuchni policjanci ujawnili słoik w, w którym znajdowała się amfetamina.

  Zarówno kobieta, jak i jej partner zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Mężczyzna był już wcześniej karany za posiadanie narkotykówOboje usłyszeli już zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury. Zostały zastosowane poręczenia majątkowe w wysokości 2 000 złotych.

  Poprzedni artykułŚwidnickie kolędowanie dzień III
  Następny artykułRozbój u jednorękich bandytów