Będzie tylko lepiej [BILETY]

  0

  Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze bilety na dzisiejszy spektakl „Będzie tylko lepiej” w reżyserii Stefana Friedmanna. Na scenie zobaczymy dwóch znanych aktorów Marka Siudyma i Jacka Kałuckiego.

  „Będzie tylko lepiej” jest znakomitą komedią obyczajową z zabawnymi, typowymi dla tego gatunku sztuki dialogami oraz wartką akcją i zaskakującymi zwrotami, a także z ostro zarysowanymi postaciami. Niepodważalnymi atutami przedstawienia są pełnokrwiste kreacje znanych aktorów, ścieżka dźwiękowa Piotra Żurawskiego i perfekcyjna reżyseria Stefana Friedmanna, mistrza komedii i kabaretu.

  17 grudnia 2010 godz. 18.30 sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury Bilet 15 zł

  Autor komedii – Jacek Hempel – w wywiadzie powiedział tak: Zadano mi pytanie: Co skłoniło, że najnowszą sztukę zatytułowałem „Będzie tylko lepiej”? Odpowiedź była prosta – dlatego bo innej opcji nie dopuszczam! Poza tym, jest to moje zdanie i… całkowicie je podzielam.

  Na e-maile czekamy pod adresem [email protected] w temacie prosimy wpisać Będzie tylko lepiej i podać numer telefonu. Na e-maile czekamy do godziny 16:00

  Poprzedni artykułSpołecznicy: jest ich coraz więcej
  Następny artykułŚwidnickie kolędowanie dzień III