Złota Lokalizacja dla Świebodzic

  0

  Gmina Świebodzice w mijającym roku ponownie uzyskała certyfikat Gminy Fair Play. Tym razem Świebodzice znalazły się wśród 21 samorządów wyróżnionych Złotą Lokalizacją Inwestycji „Fair Play”. Tytuł Złotej Lokalizacji przyznawany jest tym samorządom, które trzykrotnie przejdą pozytywną weryfikację Kapituły Konkursowej.

  Tytułem gminy Fair Play oraz certyfikatami nagrodzono w tym roku w sumie 122 samorządów z całej Polski.

  Uroczysta gala, podczas której wręczono trofea, odbyła się 18 grudnia 2010r. w Warszawie, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Złoty certyfikat dla Świebodzic odebrał burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

  – To potwierdzenie standardu, która Gmina Świebodzice utrzymuje już od trzech lat – podkreśla burmistrz Bogdan Kożuchowicz. – Kapituła konkursu potwierdziła bowiem po raz trzeci, że jesteśmy doskonale przygotowani na przyjęcie inwestorów. Wierzę, że niesprzyjające uwarunkowania ekonomiczne, które mają wpływ na decyzje podejmowane przez potencjalnych inwestorów, wreszcie się skończą i w Świebodzicach pojawi się pierwszy zakład w naszej podstrefie ekonomicznej. Bardzo na to czekamy.

  Gmina Świebodzice jest laureatem certyfikatu Gminy Fair Play regularnie od 2008 roku.

  Poprzedni artykułKontuzja Herudzińskiego mniej groźna
  Następny artykułOferty pracy z Jobenter.pl