RE-STYLE czyli zamień się ciuszkiem!

  0

  Mieszkanki Świdnicy po raz pierwszy będą miały okazję,  by w ekscytującej atmosferze upolować oryginalną sukienkę, czy bluzkę, zaś własnym niechcianym już ubraniom, torebkom, czy biżuterii podarować drugie życie! Na wielkie łowy 18 listopada zapraszają stowarzyszenie SPRING04 i Świdnicki Ośrodek Kultury.

  Zwyczaj wymiany ubrań i akcesoriów od kilku lat święci tryumfy na Zachodzie. Również w Polsce cieszy się już sporą popularnością. Idea jest prosta – przynosimy ciuchy i dodatki, które już nam się znudziły i bezgotówkowo wymieniamy się z osobami, których rzeczy nam się spodobały. Warunek jest jeden: ubrania muszą być czyste i niezniszczone. Organizatorzy wymiany RE-STYLE w Świdnicy zadbają o atmosferę towarzyszącą wydarzeniu. Wymieniać się będziemy przy akompaniamencie muzyki, nie zabraknie kawy i pysznego ciasta. Będzie to również szansa na nawiązanie ciekawych znajomości wśród wielbicieli mody. Przewidziano także dodatkowe atrakcje:  koncert otwierający event, pokaz autorskiej kolekcji Doroty Matylkiewicz –  zdobywczyni II miejsca w konkursie na Najlepszego Młodego Projektanta Dolnego Śląska 2010, która  prezentowała swoje projekty m. in. na Warsaw Fashion Street. Imprezę zamknie prezentacja młodego świdnickiego projektanta Krzysztofa Perzyny. Najaktywniejsze uczestniczki otrzymają wspaniałe nagrody, warto zatem przynieść jak najwięcej rzeczy!

  RE-STYLE rozpocznie się 18 listopada 2010 r. o 18.00 w klubie Bolko przy Placu Grunwaldzkim 11 w Świdnicy i potrwa ok. 2 godziny. Wstęp wolny.

  Na zdjęciu Paulina Szumotalska pomysłodawczyni świdnickiego RE-STYLE.

  Poprzedni artykułZłote dukaty dla Świdnicy
  Następny artykułDosolili Nowej Soli