Dwuznaczna propozycja kandydatki [FOTO]

  0

  Kandydatki do samorządów  w całej Polsce sięgają po erotyczną broń. Jedna z nich kusi na plakacie opalonym, prawie nagim ciałem, inna występuje w roli ponętnego diabełka z rogami. Świdnica natomiast ma Magdalenę Barcicką. Kandydatka do Rady Powiatu co prawda jest kompletnie ubrana i niczego sobie nie przykleja, ale za to jakie hasła serwuje! Było już „Każdy chciałby taką radną”, jest nowe – „Nie robiłeś jeszcze tego? Zrób to ze mną 21 listopada.”

  Już każdy młodzian się napala i… guzik. Dalej jest grzecznie, bo kandydatka przekonuje tylko, że warto głosować. Ale haczyk działa i pewnie o to właśnie chodzi. Dziwi tylko fakt, że Magdalena Barcicka startuje z komitetu Prawa i Sprawiedliwości, a przecież ta partia szafuje hasłami o moralności, tradycjach i przede wszystkim wciąż eksponuje swój ścisły związek z Kościołem.

  Wyborca może się poczuć całkiem skołowany, gdy porówna erotyczne konteksty kampanii pani Magdy z  niemal „świętym” spotem wyborczym nadleśniczego Jana Dzięcielskiego, który startuje z komitetu Platformy Obywatelskiej do sejmiku. W filmie kandydata wspierają swoimi osobami aż dwaj biskupi! W tym nasz świdnicki, Ignacy Dec. A przecież to ten ostatni podczas mszy 11 listopada w kazaniu wymieniał jednym tchem fałszywych Mesjaszy – komunizm, nazizm i liberalizm. Liberalizm nieodłącznie kojarzony jest z Platformą Obywatelską! Czyżby nastąpiło kompletne pomieszanie idei, a może kandydaci nie z tych partii chcieli startować? A może programy i przynależność partyjna nie mają żadnego znaczenia i tak naprawdę chodzi tylko o jedno – dostać się do jakiejkolwiek rady za wszelką cenę?

  Poprzedni artykułPoparzony pracownik jaworzyńskiej Karoliny
  Następny artykułMaria Skiślewicz społecznikiem regionu