W sobotę gra Polonia Sparta Świdnica

0

W sobotę o godzinie 14.00 drużyna Polonii-Sparty Świdnica zmierzy się z Motobi Kąty Wrocławskie. Trener zapowiada walkę o kolejne trzy punkty. Drużyna wystąpi w niemal optymalnym składzie.

Biało-Zieloni po serii meczów bez porażki, w ostatni weekend przegrali mecz na wyjeździe z Pogonią Świebodzin 3:1. Jedyną bramkę dla świdniczan zdobył w 10 minucie Kamil Śmiałowski. Do przerwy gospodarze wyrównali, zaś w ostatnich pięciu minutach sędzia podyktował dwa rzuty karne i ostatecznie Biało-Zieloni przegrali 3:1.

Sobotni rywal Polonii-Sparty – drużyna Motobi Kąty Wrocławskie zajmuje 11 miejsce w III lidze, w tym sezonie wygrała 4 razy, jeden raz zremisowała i 5 razy przegrała. W ostatnim meczu rywale Biało-Zielonych pokonali efektownie na własnym boisku 6:0 Czarnych Witnica, co gwarantuje emocje na boisku w Świdnicy! Serdecznie zapraszamy na mecz – wstęp wolny.