Podziękowania i pożegnania

  0

  Sesja Rady Miejskiej Świebodzic, która odbyła się w czwartek, 29 października, była okazją do złożenia podziękowań wielu osobom, które na różny sposób przyczyniły się do rozsławiania dobrego imienia miasta. Burmistrz Bogdan Kożuchowicz wręczył takie podziękowania wraz z upominkami czterem osobom. Otrzymali je:

  Michał Sroka, szef firmy wykonującej renowację ratusza miejskiego – za szczególne zaangażowanie nie tylko jako fachowca, ale także osobiste

  Jerzy Wierbol, szef firmy Polkam, która była organizatorem trzech wspaniałych wydarzeń kulturalnych” koncertu Chóru Aleksandrowa oraz występu baletu Bieriozka i niedawnego Kozackiego Show

  Jan Palichleb, świebodziczanin, autor przepięknych grafik dokumentujących architekturę miasta

  Anna Mazur, dotychczasowa szefowa Miejskiego Domu Kultury – i tu mieliśmy do czynienia z pożegnaniem, bo pani Ania od nas odchodzi.

  Wszyscy specjalni goście sesji byli bardzo wzruszeni, dziękowali za tak miłe wyróżnienie i docenienie ich pracy, a Anna Mazur obdarowała burmistrza Bogdana Kożuchowicza albumem, dziękując tym samym za bardzo dobrą współpracę. I nie był to jeszcze koniec ciepłych słów pod adresem Gminy Świebodzice i burmistrza Kożuchowicza. Na obradach pojawiła się także dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, pani Beata Galewska, by osobiście podziękować burmistrzowi i radzie za użyczenie przez gminę lokalu, w którym powstało mieszkanie chronione dla pełnoletnich wychowanków domów dziecka i rodzin zastępczych.

  Poprzedni artykułZmarł laureat Kryształowego Dzika
  Następny artykuł1255 chętnych na radnych