Kolejne cenne zwycięstwo

0

Czwarte zwycięstwo piłkarzy ręcznych ŚKPR Świdnica. W sobotę we własnej hali nasz zespół pokonał Spartę Oborniki Wielkopolskie 35:24 (16:10). Podopieczni Krzysztofa Mistaka wygrali bardzo pewnie prowadząc od początku do końca spotkania.

Tylko między 15, a 25 minutą pozwolili gościom na nieco więcej i ze stanu 8:4 Sparta doprowadziła do remisu 8:8. Świdniczanie szybko jednak zabrali się do pracy i już do przerwy wypracowali pięć bramek zapasu. W drugiej części powiększyli przewagę do jedenastu trafień.

ŚKPR Świdnica – Sparta Oborniki Wlkp. 35:24 (15:10)

ŚKPR: Schodowski, Olichwer – Makowiejew (8), Mrugas (6), Piędziak (5/1 karny), Rogaczewski (4), Kaczmarczyk (4), Bąk (3), Herudziński (2), Macyszyn (2), P. Kijek (1), Lewicki, Kłos, Juściński

Kary: ŚKPR 8 minut, Sparta 6 minut

Karne: ŚKPR 1/1 Sparta 3/2

Poprzedni artykułSchron z pomysłem, ale …