Amstaff porzucony na działce

  0

  Ta młoda suczka rasy amstaff mimo, że wygląda groźnie, jest bardzo łagodna i ufna. Straż Miejska przewiozła ją niedawno na komisariat policji. Pies przez kilka tygodni mieszkał sam na działkach w okolicy ul. Sportowej. Podobno miał właściciela, jednak ten zniknął jakiś czas temu, pozostawiając zwierzę same sobie a w zasadzie na łasce innych działkowiczów.

  Sąsiedzi widząc, że zwierzę jest samo, dokarmiali je przez długi czas. Tym bardziej, że pies, mimo że tak groźnej rasy, jest wyjątkowo przyjacielski, pozwolił nawet wpuścić obce osoby na teren swojej działki – byliśmy tam razem ze Strażą Miejską. Psiak łasił się, cieszył, prosił o pieszczoty, przewracał na grzbiet jak mały szczeniak.

  Ponieważ właściciel nie pojawił się, zdecydowano o przewiezieniu psa do policyjnego kojca. Może znajdzie się ktoś, kto zaadoptuje sympatyczną suczkę. Jeśli nie, zwierzę niestety trafi do schroniska a byłaby wielka szkoda, bo piesek jest naprawdę przemiły i bardzo dobrze nastawiony do ludzi.

  Zainteresowanych adopcją suczki prosimy o kontakt z Wydziałem Infrastruktury Technicznej UM w Świebodzicach, z panią Agnieszką Jaroszewską, tel. 74 666 95 34.

  Poprzedni artykułSprawa milionów wraca do Świdnicy
  Następny artykułZapytaj kandydata na prezydenta