Tracą tylko 6 punktów

  0

  Kolejny sukces świdnickiej załogi MotoŚwidnica Rally Team. Tomasz Hupało i Rafał Fiołek zdobyli 8 miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski rozgrywanego podczas Rajdu Karkonoskiego. Tym samym umocnili się na drugim miejscu w klasie N3, do prowadzącego w “ence” tracą tylko 6 punktów.

  – Jestem mile zaskoczony, szczególnie że był to pierwszy rajd Tomka po mokrej trasie rajdu – mówi Rafał Fiołek, pilot rajdowy. – Już po pierwszej pętli udało nam się zdobyć dużą przewagę na rywalami w naszej klasie i grupie. Cieszymy się bardzo z wygranej ponieważ znowu udało nam się odrobić stratę punktową do prowadzącego w klasie Mateusza Tutaja.

  Także kierowca, MotoŚwidnica Rally Team, Tomasz Hupało na mecie nie krył radości – Jestem bardzo zadowolony z dojazdu na pierwszej pozycji trzeci raz z rzędu. Oczywiście nie obyło się bez przeszkód. Dzień przed rajdem zepsuł nam się rozrusznik, lecz na szczęście naszym mechanikom udało się go naprawić. Auto podczas całego rajdu spisywało się na medal. Warunki na trasie były bardzo trudne ze względu na obfity deszcz i błoto, które powstało na trasach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny rajd, który odbędzie się 11 września. – mówi Hupało.

  Hupało i Fiołek po Rajdzie Karkonoskim w klasyfikacji grupy N3 zajmują drugie miejsce. Do prowadzącego Mateusza Tutaja i Michała Grudzińskiego tracą tylko 6 punktów. Przed załogą ze Świdnicy jeszcze cztery rajdy. Najbliższy Rajd Wisły odbędzie się 10 – 11 września. Zawodnicy zapowiadają walkę o pierwsze miejsce do samego końca.

  Tegoroczne oesy wokół Jeleniej Góry pokonywali tylko kierowcy Rajdowego Pucharu Polski.

  Poprzedni artykułPoświęcą tornistry
  Następny artykułWybierz najlepsze zdjęcia