Świdnica powalczy o Klucz Sukcesu

  0

  Miasto Świdnica, Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich oraz „Wiadomości Świdnickie” ponownie nominowane do „Dolnośląskiego Klucza Sukcesu”.

  – Już sama nominacja, to ogromne wyróżnienie dla nas. Co więcej Świdnica ma bardzo mocną reprezentację do „Kluczy Sukcesu”– komentuje Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

  Jak tłumaczą organizatorzy plebiscytu – Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska – klucze mają promować wszystko co najlepsze w regionie.
  Miasto zostało nominowane w kategorii najbardziej gospodarnej gminy miejskiej lub wiejsko-miejskiej. Do kategorii najlepsza dolnośląska organizacja pozarządowa nominowano Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, a w kategorii najlepsza gazeta lokalna lub lokalny portal internetowy – redakcję „Wiadomości Świdnickich”.

  O przyznaniu wyróżnień zdecyduje kapituła „Dolnośląskiego Klucza Sukcesu” . Wyniki poznamy w czwartek, 16 września podczas uroczystej gali, która odbędzie się w świdnickim teatrze. Tradycyjnie już laureat otrzyma kuty przez artystę kowala – Ryszarda Mazura – „Dolnośląski Klucz Sukcesu”, a nominaci okolicznościowe dyplomy.

  Poprzedni artykułŚwInKa zaatakuje dwa razy!
  Następny artykułZero Procent z wyróżnieniem