Paulina Lenda i Zero Procent pożegnają lato

  0

  W piątek, 10 września zagrają w Opolu, tydzień później, 18 września pojawią się na koncercie w Świdnicy – wyjątkowym koncercie. Finaliści programu TVP “Śpiewaj i walcz” zagrają wspólnie z Pauliną Lendą, finalistką programu TVN “Mam talent”. Na to wyjątkowe wydarzenie repertuar został przygotowany specjalnie dla Świdniczan. Właśnie w ten sposób artyści chcą podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do ich sukcesu. Koncert Pauliny Lendy będzie pierwszym występem w Świdnicy dla tak dużej publiczności.

  Jednak to nie jedyne atrakcje jakie w tym dniu będą na nas czekać na świdnickim Rynku. W tym dniu zostanie rozegrany turniej piłki nożnej na dmuchanym boisku. Do turnieju zgłosiły się już drużyny prezydenta Świdnicy, policji i straży pożarnej. Swój udział w turnieju można zgłaszać pod numerem telefonu 603 244 245 do 17 września (decyduje kolejność zgłoszeń, drużyny powinny być 5 – cio osobowe). Dla  wszystkich spragnionych, restauracja Zagłoba przygotowała poczęstunek – grochówkę.

  Również tego dnia będziemy mogli zasiąść za kierownicą samochodu rajdowego lub wziąć udział w loterii z nagrodami. Wśród fantów znajdą się plakaty z autografami Przemysława Salety, płyty z autografami Pauliny Lendy i Zero Procent, piłka z autografami piłkarzy reprezentacji polski, koszulki Mediator Motoświdnica Racing Team, kolacja dla dwóch osób w restauracji Zagłoba , przejażdżka rajdowym samochodem oraz wiele wiele innych.

  Festyn Pożegnanie Lata rozpocznie się 18 września o godzinie 12:00. Organizatorem festynu jest Wspólnota Samorządowa Ziemi Świdnickiej.

  [photospace]

  Poprzedni artykułJaka kampania Platformy Obywatelskiej?
  Następny artykułOna i on i smaki Dolnego Śląska