Kandydat z PIS-u już znany, jest nim…

  0

  Długo nam trzeba było czekać na poznanie nazwiska kandydata Prawa i Sprawiedliwości do wyścigu o najważniejszy fotel w mieście. Dzisiaj na specjalnym spotkaniu, zorganizowanym w biurze poselskim Anny Zalewskiej, poznaliśmy  imię i nazwisko kandydata. O urząd prezydenta Świdnicy  z ramienia Prawa i Sprawiedliwości ubiegać się będzie w najbliższych wyborach samorządowych Mariusz Barcicki.

  Barcicki podczas spotkania podziękował wszystkim za zaufanie, jakim go obdarzono. Podkreślał również fakt, iż jego wynik wyborczy zawsze był wysoki. Barcicki jest radnym Rady Miejskiej w Świdnicy. W samorządzie jest od roku 1998, wtedy do rady dostał się z przedostatniego miejsca.  W latach 2002 – 2006 Mariusz Barcicki pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Świdnicy. Obecnie jest Przewodniczącym Komisji Kultury, Sportu i Współpracy Międzynarodowej, jest też członkiem Komisji Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa.

  Kandydat PiS-u został wyłoniony w prawyborach. Jak powiedziała nam w sierpniu posłanka Anna Zalewska – wybory były brutalne. 50 członków komitetu otrzymało puste kartki i musiało wpisać nazwisko, które popiera. Zgłoszono 3 osoby.

  Poprzedni artykułEleni i Zero Procent podziękują za plony
  Następny artykułTrutnov zaprasza do siebie