Wygraj lot balonem

  0

  Lato w pełni, trwa okres wakacji, weekendowych wypadów i podróży. Dlatego nie siedźcie w domu! Na dobry początek znajomości nowy portal turystyczno – podróżniczy www.znanenieznane.pl proponuje konkurs na opisy tras wycieczkowych.

  Najciekawsze, najbardziej niezwykłe i oryginalne trasy, wzbogacone zdjęciami zostaną nagrodzone. Walczycie o relaks i wyjątkowe przeżycia, czyli niezwykły lot balonem dla dwóch osób. Dodatkowo do zgarnięcia czekają inne atrakcyjne nagrody!

  Wasze zadanie jest proste, a przy okazji bardzo przyjemne. Wystarczy, że wybierzecie się na wycieczkę i zdacie nam relację ze szlaku.

  Czy będzie to samotna eskapada, rodzinny spacer ze zwiedzaniem, samochodowy wypad za miasto ze znajomymi, czy ekstremalna wyprawa rowerowa, zależy tylko od was. Kreatywność pożądana! Liczymy też na ciekawe zdjęcia z odcinków na trasie.

  Znanenieznane.pl to nowy portal turystyczno-podróżniczy, tworzony z myślą o tych, którzy kochają podróże, nadzwyczajne piękno przyrody, unikalne zabytki i fascynujące miejsca.

  Szczegóły dotyczące konkursu i regulamin na www.znanenieznane.pl

  Poprzedni artykułŚwidniczanie do rakiet!
  Następny artykułZnaleźli sposób na nieuczciwych