Wygraj bilety na mecz

  0

  Już dziś o godzinie 18. na murawę stadionu przy ulicy Śląskiej wybiegną piłkarze Polonii Sparty Świdnica i gwiazdy polskiego futbolu.

  Udział w meczu potwierdzili Tomasz Hajto, Piotr Świerczewski, ale to nie jedyne znane nazwiska piłkarzy, którzy zagrają przeciwko Polonii Sparcie. Świdnicę reprezentować będą najlepsi zawodnicy Polonii Sparty, a także przyjaciele klubu. Swój udział zapowiedzieli Remigiusz Jezierski i Jarosław Lato. Jest też duża szansa, że na boisku zobaczymy Arkadiusza Piecha, który wraca ze zgrupowania z Kazachstanu. Na pewno na boisku nie zobaczymy Janusza Gola.

  Drużynę gwiazd poprowadzi były trener polskiej kadry narodowej Janusz Wójcik. Na murawie zapowiada się widowiskowa walka na najwyższym piłkarskim poziomie. Warto nadmienić, że Polonia Sparta Świdnica 1 lipca świętowała 5-lecie swojego istnienia, więc ten mecz będzie idealnym prezentem dla kibiców i piłkarzy.

  Redakcja serwisu internetowego www.Swidnica24.pl ma dla państwa 5 pojedynczych biletów na ten wyjątkowy mecz. Aby wygrać bilety wystarczy odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie: Jaki medal olimpijski, na igrzyskach w Barcelonie zdobył z reprezentacją Polski Janusz Wójcik?

  Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected] do godziny 16. Prosimy o podanie nr telefonów komórkowych.

  Bilety (7 zł i 3 zł) będą dostępne w przedsprzedaży w piątek. Można je będzie nabyć w siedzibie klubu przy ul. Śląskiej 35. Liczba wejściówek na ten mecz jest ograniczona do tysiąca, warto więc zakupić bilet wcześniej, aby uniknąć przykrej niespodzianki w dniu spotkania.

  3 lipca, Stadion Świdnickiego Ośrodka Kultury i Rekreacji przy ulicy Śląskiej, godzina 18. musisz tam być.

  Na mecz zapraszają Klub Sportowy Polonia Sparta Świdnica i Mediator Group S.A.

  Poprzedni artykułNa giełdę do Świebodzic
  Następny artykułGwiazdy pokonane przez Polonię Spartę Świdnica