Kolejni nauczyciele mianowani

  0

  Rozpoczęły się długo oczekiwane wakacje. Wielu uczniów i nauczycieli wyjechało już na letni wypoczynek, ale jeszcze nie wszyscy. 6 lipca  w Urzędzie Gminy Świdnica odbyło się postępowanie egzaminacyjne Anny Kozieł – nauczycielki wychowania fizycznego w Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej oraz Katarzyny Hrynacz – nauczycielki kształcenia zintegrowanego oraz języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Mokrzeszowie.

  Obie nauczycielki w bardzo interesujący sposób zaprezentowały swój dorobek zawodowy za okres stażu, który trwał 2 lata i 9 miesięcy, a następnie udzieliły wyczerpujących odpowiedzi na pytania 5-osobowej komisji powołanej przez Wójta Gminy. Spełniły wszystkie niezbędne warunki do uzyskania awansu zawodowego i z bardzo wysokim wynikiem zdały egzamin na nauczyciela mianowanego – otrzymując stosowne zaświadczenia.

  Nauczyciele, którzy złożyli wnioski o postępowanie egzaminacyjne na stopień nauczyciela dyplomowanego muszą jeszcze poczekać na wyznaczenie przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty terminu egzaminu. Przed nimi jeszcze sporo emocji związanych z egzaminem, a dopiero później upragniony wypoczynek.

  Poprzedni artykułKolejny sukces Piotra Betleja
  Następny artykułPolonia – Sparta bez licencji na grę w III lidze!